1952
https://pinbrand.ir/media/com_jbusinessdirectory/pictures/companies/192/logo-1482152275.png

سازه پارچه ای ساینا

تهران ، میدان ونک ، خیابان خدامی ، پلاک 3 ، واحد 403
سازه پارچه ای ساینا https://pinbrand.ir/media/com_jbusinessdirectory/pictures/companies/192/logo-1482152275.png 02188872413 4.75 05 2

گالری

درباره ما

سازه پارچه ای = سایبان برتر

گروه مهندسی ساینا با هدف ارائه تمامی خدمات مرتبط به فضای باز (Outdoor) شامل طراحی معماری، طراحی مهندسی، تأمین، اجرا و نگهداری فعالیت های خود را در کشور عزیزمان ایران آغاز کرد. هدف اصلی شرکت ساینا ارائه خدمات مهندسی منطبق با استانداردها و تکنولوژی های روز دنیا با مشارکت شرکت های اروپایی و پیشرو در فعالیت های مهندسی و نور پردازی فضای باز می باشد.

 

شرکت ساینا برای پیشبرد اهداف خود اقدام به ثبت دو برند ساینا سایه و ساینا روشن نموده است. برند ساینا  شامل تمامی فعالیت های مرتبط به طراحی و اجرای سازه های کششی و پارچه ای می باشد.

سازه های پارچه ای یکی از انواع سازه های غشایی می باشند که به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارند در سال های اخیر به شدت مورد استقبال کشور های اروپایی و کشورهای حوزه خلیج فارس قرار گرفته است. علیرغم مزیت های بیشمار سازه پارچه ای، پیچیدگی های مهندسی و همچنین اهمیت طراحی معماری این سازه ها استفاده از سازه های چادری در کشور را بسیار محدود کرده است.

 

برند ساینا سایه با هدف انتقال کامل دانش فنی مهندسی سازه های کششی – پارچه ای و همچنین امکان اجرای این سازه ها در تمامی ابعاد و رفع نیازهای مشتریان فعالیت های خود را آغاز نمود. هدف از این برند در کنار ارائه خدمات و محصولات مطابق با استانداردهای جهانی، فرهنگ سازی و آشنا کردن هر چه بیشتر معماری ایران با سازه های پارچه ای و مزایا و محدودیت های آن می باشد.

ویدئو ها

موقعیت در نقشه

مسیریابی

نظرات برند

اضافه کردن نظر

 • سازه پارچه ای

  ,

  سلام در طراحی و دیزاین به عنوان یک شرکت معماری سازه پارچه ای در سطح بالایی هستند و از نظر اجرایی بسیار خوب عمل می کنند. سایبان های پارچه ای فوق العاده با کیفیتی دارند
  به این نظر رای دهید:
 • سقف جایگاه سوخت رسانی

  ,

  پروژه های سایبان سقف پمپ بنزین که در ابشار تهران با فرم اینورس اجرا کردند بسیار زیباست
  به این نظر رای دهید:

تماس با اشخاص برند

اکبری (+)

شبکه های اجتماعی

سخن روز

اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد .

مارو اکلینز