<style>img[data-jchll=true]{display:none}</style>

مجتمع صنعتی طلایه

مشهد، کیلومتر 15 بزرگراه آسیایی، جنب پمپ بنزین ناظریه
مجتمع صنعتی طلایه http://pinbrand.ir/media/com_jbusinessdirectory/pictures/companies/1570/Capture-1511039685.JPG 5
بازدید: 2564 اشتراک گذاری

درباره ما / من

با توجه به توسعـه و گسترش تکنولوژی در صنعت آب و با در نظر گرفتن این مطلب که کیفیت مطلوب شبکه های توزیع و انتقال آب از جایگاه ویژه ای برای ارزیابی توسعه یافـتگی جوامع در هزاره سوم میلادی برخـوردار می بـاشد . با توجه به وجود فاصـله میان کیفیت مورد انتظـار جهانی با کیفیت موجود در ایـران ، مجتمع صنعتی طلایـه با بهره گیری از خلاقیت و نوآوری ، استفاده از دانش نوین و تکــیه بر معیارهای مدیریت در جهت بسـط و توسعه تجهـیزات انشعابات آب و فاضلاب و رفع نیاز کشور فعالیت خود را در صنعت آب آغاز نمود. در راستـای تحقق هدف فوق ابتدا با ایجـاد واحد ریخته گری اقدام به تولید انواع دریچـه های کنتـور و کمربندهای چدنی نمود و در پی آن از سال ۱۳۷۲ با راه اندازی واحد پلیمر طلایه،تولید قطعات پلیمری انشعابات آب وفاضلاب را شروع نمـود. در سال ۱۳۷۵ به دنـبال طراحی و ساخت دریچه منـهول ترکیـبی چدن _ بتن و تایید آن توسط مرکز تحقـیقات و بهبود بهـره وری صنعت آب و فاضـلاب کشور واحد بتن طلایه شروع به کار نمود و در سـال ۱۳۸۴ با توجـه به نوآوری در ساخـت شیـرآلات برنجی انشعاب آب با طرحـهای صرفه جویانه و به روش فورجینگ فعالـیت واحد برنج طلایه آغاز گشت و پس از گـــذشت نزدیک به سه دهه تلاش در راستای ابتـکار و نوآوری، اینک شرکت طلایه دارای زیرسـاخت های قوی طراحی ، تولید و توسعه از جمله : آموزش، تحقیق و توسعه، طراحـی، قالب سازی، ماشین سازی ، اتوماسیون ،برنامه نویسی ،MIS ، آزمایشگاه و نیز کارگاههای تولیدی مختلف شامل: ریخته گری چدن، ریخته گری برنز ، تزریق پلاستیک،فورجینگ و بتن میباشد. این مجتمع با توجه به داشتن ۴ پروانه بهره برداری، پروانه تحقیـق و توسعه (R&D) تجربیات تحقیقاتی، صنعتی و توان کارشناسان خود و نیز ابتکار و نوآوری در طراحی و ساخت محصولات جدید همواره مورد تـایید مراجع ذیربط بوده وتا کنون علاوه بر ثبت تعداد زیادی نوآوری و کسب ۲۶ عنوان پژوهشـگر کارآفرین برتر ، سازمان نوآور برتر، مدیر نوآور برتر ، کارآفرین برتر ملی ، برگزیده طرح کشوری و… از نمایشگاه ها و جشنواره های کشوری گردیده است.
مجتمع صنعتی طلایه، با محوریت بخشیدن به رضایت مشتریان و به منظور ایجـاد تحولی اساسی در راستای برآورده سازی الزامات قانونی و بهبود مستمــر، نسبت به طراحی و استقرار سیــستم های مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد ISO 9001-2008 و نیز استاندارد ISO 10002:2004 در سازمان اقدام و از افراد با صلاحیت و آموزش دیده در امور تاثیرگــذار بر کیفیت، استفاده نموده است.
مجتمع صنعتی طلایه با افتخار به آنچه که به همت و با یاری پرسنل سخت کوش و تمامی همراهان صدیق خود انجام داده نگریسته و در اندیشه دست یابی به آرمانهای بلند پیش روی می باشد.
و اینک ما مفتخریم که با اعتقاد و عمل به شعار همیشگی طلایه ” کیفیت نوآوری مشتری”، ” همیشه یک گام جلوتر” بوده ایم و با خلق برندی معتبر در عرصه ملی به خود می بالـیم .

با توجه به نقش آفرینی مؤثر طلایه در بهینه سازی و ارتقاء سیستم های انشعاب آب و فاضلاب کشور ، تا کنون بارها این شرکت مورد تقدیر قرار گرفته است

نوع مالکیت برند:
سازمانی

نقد و بررسی

اضافه کردن نقد و بررسی

هیچ نقد و بررسی در حال حاضر وجود ندارد

مشهد، کیلومتر 15 بزرگراه آسیایی، جنب پمپ بنزین ناظریه

سخن روز

انسانها به ندرت موفق می شوند مگر اینکه از کاری که انجام می دهند، لذت ببرند.

(دیل کارنگی)

حمایت کننده ها